Úspěch v atletickém trojboji

V úterý 16. května se zúčasnila výprava 30 žáků z I.stupně atletického trojboje na turnovském atletickém stadionu. Děti byly sportovně naladěny a sluníčko přálo krásným výkonům. V silné konkurenci venkovských škol (každá kategorie byla naplněna cca 30 závodníky) si naše děti vybojovaly krásná umístění. Na 1. místě jsme tleskali Nicole Volské (2. roč.- výkony běh 50 m za 8,9 s, hod 11 m, skok daleký 321 cm) a Jakub Šteigr (3. roč. - výkony 7,9 s, 36 m, 388 cm), krásné 2. místo obsadila Majda Jiránková (1.roč. - výkony 9,6,s, 13 m, 274 cm). Mezi další postupující se probojovali Rozárka Matoušková (1.roč.), Václav Němec (1 roč.), Kája Rysová (2. roč.) a Eliška Laurinová (3.roč.). Všem sportovcům, kteří se zúčasnili, děkujeme za skvělou reprezentaci školy.