Krajské finále atletického trojboje žáků 1. stupně

Ve středu 12. června se v Turnově uskutečnilo krajské finále trojboje. Naše škola byla zastoupena hned 4 reprezentanty, kteří se probojovali z okresního kola. Konkurence, která se do Turnova sjela opravdu z celého kraje, byla veliká. Naši sportovci byli na závod velmi natěšeni a předvedli skvělé výkony. Za reprezentaci školy zaslouží pochvalu Rozálie Matoušková, Andrej Zajčuk, Nicola Volská a Magdaléna Jiránková, která dosáhla dokonce na stupně vítězů! S výkony 8,33 s(běh 50 m), 354 cm(skok daleký) a 30,27 m(hod)obsadila nádherné 2. místo, přičemž na zlatou medaili jí chybělo pouhých 16 bodů. Tak vysoký počet závodníků z malé vesnické školy je velký úspěch, leckterá městská škola měla na závodech daleko menší počet postupujících atletů. Jsme na naše děti pyšní a za skvělou reprezentaci školy jim děkujeme.