Kousek od postupu

pátek 7.4.2017 odcestovali žáci druhého stupně do Liberce na ZŠ Broumovskou k zápasům okresního kola v minifotbale. Hrálo se v tělocvičně a soupeřem byli žáci ZŠ Broumovská. Hrály se dva zápasy na 2 x 15 minut. V prvním zápase gól nepadl
a skončil tak 0:0. Ve druhém zápase jsme se ujali vedení gólem Petra Konopky, vedení jsme však neudrželi, soupeř srovnal z rohu a zápas tak skončil 1:1.  Následovalo proto prodloužení na 2 x 5 minut. V něm jsme dostali chvíli před koncem gól po nešťastném odrazu a vyrovnat se nám ve zbývajícím krátkém čase už nepodařilo. Z postupu se tak radoval soupeř, kterému gratulujeme. Lze říci, že všechna utkání byla vyrovnaná a férová. Možná jsme byli dokonce lepším týmem, ale k postupu nám kousek chyběl. Děkujeme našim klukům za vzornou reprezentaci naší školy. OÚ Kobyly děkujeme za spoluzajištění dopravy žáků. Soupiska ZŠ Kobyly: Dominik Mareš (brankář), Vojtěch Nosek, David Moravec, Milan Minář, Vojtěch Najmon, Matěj Bartoň, Mathias Wambach, Petr Konopka.