Atletický trojboj pro I. stupeň

V úterý 15. května vyjelo 29 žáků z I. stupně na oblíbené atletické závody na stadion do Turnova. Tentokrát byly děti oblečeny do školních dresů, které jsme v letošním školním roce pořídili. Hned jsme se lépe hledali. Atletický trojboj se skládá z disciplín běh na 50 m, skok daleký a hod kriketovým míčkem.

Nejlepšího výsledku dosáhla děvčata z 2. ročníku- Rozárka Matoušková vyhrála a Majda Jiránková obsadila nádherné 2. místo. Na další závody/tzv. velký okrsek/ postoupilo dalších 5 žáků. Alenka Kramárová a Kája Rysová z 4. místa, Nicol Volská a Václav Němec z 5. místa a Ondřej Volský z 3. místa. Všem závodníkům děkujeme za reprezentaci školy a postupujícím přejeme hodně úspěchů v dalším kole, které se uskuteční ve středu 6. června opět v Turnově.